Mistrovství České republiky v pole sports

Mistrovství České republiky v Pole Sports 2016 (IPSF) - soutěž konaná pod záštitou mezinárodní organizace IPSF (International Pole Sports Federation). Pro tuto národní soutěž byla převzata striktně daná pravidla vycházející ze zkušeností předchozích ročníků Světového mistrovství v Pole Sports.

V roce 2017 nebude ČESPAS, z.s. Mistrovství České republiky v Pole Sports pořádat. V případě, že soutěž v České republice nebude organizovat jiný pořadatel, mají zájemci o kvalifikaci na Mistrovství světa 2017 možnost účasti a kvalifikace na soutěži jiné evropské země, jedná se o sportovce a sportovkyně divize ELITE. Bližší informace naleznete přímo na stránce IPSF www.polesport.org.

Mistrovství České republiky v Pole Sports 2016 (IPSF) se konalo dne 22. 5. 2016 v Praze v KD Ládví. Výsledky včetně bodového hodnocením finalistů naleznete v záložce Výsledky MČR v Pole Sports 2016.

Odborná porota byla složena z vyškolených zahraničních zástupců International Pole Sportrs Federation (IPSF).

Mistrovství světa v Pole Sports 2016 (World Pole Sports Championship IPSF) se konalo dne 23. - 24. 7. 2016 v Londýně, informace o výsledcích a bodovém hodnocení české reprezentace naleznete v záložce Výsledky MS v Pole Sports 2016 Londýn.