Členové

Airko Liberec

Více

Bosky

Více

Centrum Tance

Zakládající člen

Více

Dům plný pohybu – Pole Dance Teplice

Více

Irbis Acrobatics

Více

Julie PoleDance

Více

Let's Pole

Více

ONE2ONE

Více

Pandora Pole Fitness

Více

Pole Dance Amazonky

Více

Pole Heaven

Více

Pole Skola

Více

Polegym

Více

Poletime

Více

Sportovní studio SKY GYM

Více

Taneční studio Divertical

Více

Fotografie

O nás

Rozhodli jsme se létat a rozhodli jsme se to dělat pořádně. A tak jsme založili Airko.

Chceme, abyste i Vy poznali radost, kterou létání přináší. Chcete-li zažít pocit beztíže, psychické i fyzické, přijďte si k nám zacvičit! Nebudete chtít odejít.

Jsme Airko!

Jako jediné studio v Liberci máme 2 certifikované lektorky pole dance a 3 certifikované
lektorky létací jógy. Zakládáme si na komplexní a kvalitní výuce.

V našem studiu najdete 8 nerezových tyčí, vhodných i pro alergiky, 7 závěsných šál pro AY FLY Training (létací jógu), 8 eco-friendly karimatek, matraci pod tyč stylové prostředí a příjemnou atmosféru.

Video

Fotografie

O nás

Studio BOSKY je unikátní studio, které najdete v krásném podloubí místeckého náměstí. Těšíme se na všechny, kteří chtějí začít s Pole dance a Jógou. Vítáme také poledancerky, poledancery, jogínky a jogíny z Frýdku – Místku a okolí, kteří už mají nějaké zkušenosti a chtějí se posouvat dál.

Video

Zakládající člen

Fotografie

O nás

Centrum Tance je největší taneční škola v České republice, která byla založena v roce 1997. V současné době se v kurzech seznamuje s tancem více než 13.000 tanečnic a tanečníků pod vedením téměř 150 lektorů po celé České republice. Pobočky s administrativním zázemím Centra Tance se nacházejí v Praze, v Plzni a v Brně. V těchto městech také najdete sály vybavené tanečními tyčemi. Centrum Tance patří k tanečním školám, které jako první v ČR otevřely kurzy pole dance široké veřejnosti a přispěly k popularizaci pole dance.

Přehled kurzů

V současné době patří k jednomu z hlavních vyučovaných stylů právě pole dance. Sledujeme ale také novinky v oblasti tance a fitness a neustále přidáváme nové styly.  V tuto chvílí nabízíme kurzy baletu, orientálního tance, flirt dance, bollywoodu, moderního tance, flamenca, salsy, latin dance, street dance, samby, zumby nebo PortDeBras. Nezapomínáme ani na cvičení a tak v naší nabídce najdete také jógu, pilates, jumping, piloxing, TRX, bosu, chi-toning a mnoho dalších. 

Video

Fotografie

O nás

Naše sportovní centrum zahájilo svou činnost s cílem nabídnout cvičencům nový trend v oblasti fitness a tím byl jeden z nejznámějších indoor cycling programů. Mezi prvními centry v severozápadních Čechách jsme roztočili pedály a rozjeli zájem o tento druh cvičení.

V současné době vám ve 3 cvičebních sálech  nabízíme nové, moderní a účinné formy cvičení spolu s dalšími službami patřícími do oblasti fitness (poradenství atd.).

Mj. nabízíme našim klientům jako jediní v Teplicích POLE DANCE.

Fotografie

Studio IRBIS ACROBATICS je první pole dance studio v Táboře, otevřené od května 2015. Studio je umístěno přímo v centru u náměstí, v historické budově, kde kdysi bývaly koňské stáje, přičemž historie této budovy sahá až do 14 století.

A proč se studio jmenuje Irbis Acrobatics? Irbis je kočkovitá šelma s největším akrobatickým nadáním, pole dance je hodně o akrobacii, jen jsem tedy spojila co patří k sobě. Takže se jen nebát a zvládnout to s ladnosti a odhodlaností, jako tyhle naprosto dokonalé šelmy.

 Trenérka a majitelka studia,

Irena IRBIS Novotná

  • „Dokážu cokoliv, pokud vím, jak to zatančit."

Fotografie

O nás

Julie PoleDance je taneční a pohybové studio ve Středočeském kraji v okresním městě Beroun. Studio upřednostňuje individuální přístup ke klientům. Zabývá se především pole dance a fitness ale nabízí i mnoho jiných lekcí. 

Fotografie

Fotografie

O nás

Služby v našem studiu jsou zaměřené na originální systém individuálního přístupu. Jsme tady pro Vás a náš zájem je naplnit Vaše představy na kurzech, otevřených lekcích nebo při osobním tréninku. Nabízíme výuku Pole Dance a Pole Fitness, ale také fitness tréninky s osobním trenérem, doplňkové posilovací lekce, protahování, taneční lekce a mnoho dalších aktivit jako jsou předem plánované workshopy našich i zahraničních Pole Dance umělců.

Naše studio je v menších prostorech se 4 tyčemi pro naši specializaci a tím je individuální přístup, bezpečnější výuka prvků a v neposlední řadě také velice efektivnímu cvičení. Na malém prostoru se nikdo neschová a vždy si řádně dá do těla. Ve studiu máme připravené i cvičební pomůcky, díky kterým Vám rádi připravíme i Váš vlastní trénink na míru pod vedení osobního trenéra (více informací najdete v odkazu OSOBNÍ TRÉNINK) nebo se využívají na skupinových lekcích jako doplněk k Pole Dance/Pole Fitness.

Ve studiu máme nyní nově připravené i posezení s malým občerstvením. Posezení slouží také k plánovaným akcím, jako jsou večírky, narozeniny, workshopy a různé události. Příjemné prostředí je důležité k relaxaci, odpočinku po lekci nebo chvíle času strávená před lekcí. 

Video

Fotografie

O nás

Fotografie

O nás

Studio Amazony Poledance vzniklo pod záštitou sportovního centra Amazonky Fitness. www.amazonky.eu kde provozujeme mnoho moderních forem cvičebních lekcí. Součástí výuky pole dance a fitness jsou lekce strečinku, aerial hoop, AY Fly Training, Pole fitness, Choreo, Joga, power joga, létácí joga pro děti a Poledance Děti... vybere si každý, nově otvíráme kurz pro maminky s dětmi, volná forma lekcí pole dance a fitness. Naše studio se rozrostlo o čtyři nové lektorky, takže máte na výběr pět nabušených poledancerek :) Sídlíme v Ústí nad Labem, Masarykova 10 a veškeré další informace naleznete na našich stránkách. 

  • Pole Heaven Smíchov: Vodní 7, Praha 5
    Pole Heaven Pražského povstání: Náměstí Hrdinů 6, Praha 4
  • 777 800 518
  • info@poleheaven.cz
  • www
  • Facebook

Fotografie

O nás

Pole Heaven Smíchov je moderní studio se dvěma sály - ve velkém sále je k dispozici 8 tanečních tyčí Gympole o délce téměř 4,5 metru s unikátním systémem přepínání statického a spinového režimu. Na lekcích preferujeme individuální přístup - garance vlastní tyče.
V malém sále probíhají lekce tance a fitness (twerk, orient, flirt, jóga, kruhový trénink a další).
Studio disponuje prostornou dětskou hernou, kde je možnost zajištění hlídání dětí.

Pole Heaven Pražského povstání nabízí komornější atmosféru. Sál má vysoká zrcadla a 5 tyčí Profipole. I zde je garance vlastní tyče, tzn. maximálně 5 kurzistek na lekci.

Lekce vyučuje Alex Kalousová - mistryně ČR v pole sport 2014 - a její tým lektorek.

Video

Fotografie

O nás

Pole Škola je nové stylové taneční studio, které se specializuje především na výuku pole dance a závěsné akrobacie. Víte, co je pole dance? Nebo už máte s tímto sportem nějakou zkušenost? Naši špičkoví lektoři Vám rádi pomůžou ve všech fázích Vašeho sportovního rozvoje.

Cílem Pole Školy je nejen poskytnout všem pole dancerkám, pole dancerům, akrobatkám a akrobatům prvotřídní podmínky pro trénink, ale také vytvořit místo se skvělou atmosférou. Místo, kde se budete cítit dobře a budete mít radost z pohybu :) Místo, kde o Vás budeme pečovat, rozdávat pozitivní náladu a kam se budete rádi vracet!

Nezáleží na věku, pohlaví, postavě nebo národnosti – Pole Škola je přístupná naprosto všem.  

Studio disponuje dvěma zrcadlovými sály.

Velký sál:
Nachází se zde 5 tyčí o výšce 3,50 m s průměrem 45 mm a 3 tyče o výšce 3,20 m s průměrem 40 mm. Tyče jsou vyrobené z leštěného nerezu a jsou vhodné i pro alergiky. Všechny tyče mají jak statický tak spinový režim.

Malý sál:
Připravujeme sál kde budou 2 tyče o výšce 3,50 m s průměrem 45 mm. V budoucnu zde najdeme zařízení pro závěsnou akrobacii – obruč, šály a TRX. Bude to ideální místo pro Váš individuální trénink a kondiční přípravu.

Kompletní sociální zázemí je samozřejmostí.

Fotografie

O nás

POLEGYM je zbrusu nové moderně vybavené pole dance studio v těsném sousedství kladenské pěší zóny, v ulici Osvobození politických vězňů.

K dispozici Vám je 8 profesionálních tanečních tyčí s hypoalergenním povrchem a zrcadlová stěna. Na našich lekcích je kapacita velmi omezená a to pouze na 8 tanečnic tak, aby jste se nemusely o tyče střídat a měly dostatek prostoru pro své cvičení. Vyučovat Vás budou profesionální lektorky pole dance, které mají za sebou bohatou sportovní a taneční historii.

Fotografie

Poletime je taneční studio v Praze zaměřené na uměleckou akrobacii. Specializujeme se na výuku Pole dance, zvyšování flexibility těla a AY Fly Trainingu. Naše lektorky a tanečnice obsazují přední místa ve světových soutěžích. Dvě z našich lektorek obsadily druhé a třetí místo na Prvním mistrovství ČR v Pole dance 2012 a reprezentovaly i ve finále mistrovství Evropy 2011 v Moskvě.

Video

Fotografie

O nás

Studio, které provozuje Marianna Bartusková se svými dvěma kolegyněmi ve Zlíně na Jižních Svazích, nabízí lekce pro ženy, muže, i děti - Pole Dance, Pole Spin, Pole Fitness a Aerial Hoop. Dále lekce Fly yogy, Power yogy, Bossu, kondiční tréningy atd. Cvičební prostory doplňuje kompletní zázemí s možností posezení a pro klientky – maminky je k dispozici dětský koutek. Je zde také možno zakoupit prémiové doplňky zdravé výživy, které vyrábí, s přísně dozorovanou péčí a kvalitou, fa. Wolfberry.

Lekce lze navštěvovat jednorázově, dlouhodobě, individuálně i skupinově.

Fotografie

O nás

Jsme oddíl TJ Sokol Bystřice pod Hostýnem, vyučujeme akrobatický tanec Pole Dance & Fitness a Fit & Flexi formou pravidelných kurzů i jednotlivých lekcí. Pořádáme ukázkové lekce a workshopy.

Darina Kouřilová

Instruktorka lekcí pole dance & fitness

"Když jsem poprvé uviděla v televizi Pole dance v talentové soutěži, byla jsem ohromena tím, co tanečnice dokáže. Její sílou a ohebností. Když jsem pak sama začala navštěvovat kurzy bylo mi jasné, že se Pole Dance stal součástí mého života a jen tak nepřestane. Změnil mi život, pohled na sebe samou a mé schopnosti. Splnil mi mé sny, a předčil veškerá očekávání. Nejvíce mě těší, že mohu to samé pomoci teď učinit i vám … Najít samu sebe, sebevědomí a sílu, a dokázat, že i vy můžete umět něco krásného a netradičního."

 

„Být tím, čím opravdu jsme, a stát se takovými, jakými jsme schopni se stát, je skutečné naplnění života.“

– Robert Louis Stevenson